• Sosyal Medya
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Bizim Hakkımızda


Siverek Rulman Kimdir?


Siverek Rulman

Siverek Rulman sektöründe 30 yılı aşkın tecrübeyi referans alan, makine elemanlarının temel taşı olan yataklı rulmanların tedarik hizmetini vermektedir. Çok yönlülüklerinden dolayı Tek Sıra, Derin Kanallı Sabit Bilyalı Rulmanlar tüm bilyalı rulman türleri içnde en popüler olanlarıdır. AKD Derin Kanallı Sabit Bilyalı Rulmanları, JIS (ISO) standart boyut planı tarafından tanımlanan geniş çeşitlilkte serilerde mevcuttur ve aynı zamanda özel boyut ve yapılandırma gereklerini karşılamak için özel olarak da mal edilebilirler. AKD Derin Kanallı Sabit Bilyalı Rulmanları hem standart hassas derecede (ISO Derece 0 ‒ ABEC Derece 1) hem de yüksek hassasiyete sahip derecelerde mal edilir.
Dünyanın En Büyük Rulman Üreticileri

Dünyanın en büyük rulman üreticileri ile beraber çalışıp, sizlerin ürün ihtiyacını gideriyoruz. Ayrıca 30 yılı aşan tecrübe ile kendi rulmanlarımızı da üretiyoruz. Geniş ürün gamımızı görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.Rulman Tedarikçileri

Rulman tedarikçileri içinde önde gelen firmalardan biriyiz. İster kurumsal ve büyük çaptaki tedarikleriniz, ister bireysel ihtiyaçlarınızda istediğiniz ürünü tedarik etmenizde yanınızdayız. Ayrıca uzun yılların tecrübesi ile rulman teknik desteği de sağlıyor ve ihtiyacınız olan ürünü bulmanızda, kullanımında, bakımında; kısacası sürecin her noktasında sizlere yardım etmekten mutluluk duyuyoruz.


Rulman Firmaları ve Rulman Dünyası   

Rulman dünyası geniş bir sektör ve her ihtiyacı karşılamak zor bir süreç. Biz Siverek Rulman olarak hem B2B hem B2C satış noktasında, avantajlı fiyatlarla hem son tüketici, hem üretici firmaların daima yanındayız.


Rulman Fabrikası | Rulman Üreticileri

Rulman sektöründeki tecrübemiz patentimiz ile de belgelidir.

Siverek Rulman Patent