• Sosyal Medya
Blogger tarafından desteklenmektedir.

Misyon | Vizyon


Siverek Rulman Misyon ve Vizyon


Siverek Rulman Misyon ve Vizyon
Beklentileri fazlasıyla karşılıyoruz. Görmek istediğimiz şey, müşterilerimizin beklentilerini anladığımız ve onların sorunlarına çözümler bularak ve hayatlarını kolaylaştırarak beklentileri nasıl aşabileceğimizi derinlemesine düşünmemizdir. Müşterinin öncelik vermediği sorunlara çözümler sunmak yerine müşterinin karşılaştığı sorunlu alanlara odaklanıyoruz. Çoğu zaman farkı yaratan küçük şeylerdir. Siverek Rulman olarak bunlara dikkat ediyoruz.

Şirket Misyonumuz

Rulman ve güç aktarım ürünlerinde hem tedarik hem destek hizmetleri veren Siverek Rulman, kaliteyi ve güven duygusunu daima en önde tutmayı amaçlar. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu hızda ve kapasitede hizmetler sunar.


Sonuç Odaklıyız

Müşterilerimiz için önemli olanın sonuç olduğu bilinci ile sonuç odaklı çalışmalar yürütüyoruz. İstedikleri sorunun çözümü için optimum yolları arıyor ve sonuca gitmek için en uygun ürünleri tespit ediyoruz.


Çalışanlarımıza Değer Veriyoruz

Çalışanlarımıza değer veriyoruz ve onlara Siverek Rulman ailesinin bir parçası olarak görüyoruz.
Siverek Rulman çalışanları:

  •  Yaptıkları işin kalitesi
  •  Misyonumuz
  •  Şirketle birlikte büyümek
  •  Şirketi ileriye taşımak
  •  Şirket içinde ve dışında saygılı davranış

Şirket Vizyonumuz

Kaliteli ürünleri ve uzman personeliyle farkını ortaya koyan Siverek Rulman’ın vizyonu, uluslararası düzeyde hizmet veren bir marka haline gelmektir.

Mükemmellikten çok ilerlemeye ve gelişmeye değer veririz

“Mükemmel mi?” diye sormadan önce “Denemek güvenli mi?” diye soruyoruz. İlerlemeye ve harekete geçmeye değer veriyoruz. Önemli olan, Rulman tarihçesi gelişmelerinde her gün bir önceki günden ileriye gidebilmek için kendimizi zorlamamızdır. Müşterilerimiz için en iyi çözümü bulmaya kendimizi adıyoruz.


Güncel Ürün Listesi - Siverek Rulman