• Sosyal Medya

Bu Sitede Ara

Tema resimleri MichaelJay tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Blog Arşivi

Katkıda bulunanlar

Rulman

 Siverek Rulman


rulman


Müşteri önceliklerine göre ideal Rulman çözümleri için mutlaka bize ulaşın.

    Siverek Rulman sektöründe 30 yılı aşkın tecrübeyi referans alan, makina elemanlarının temel taşı olan yataklı rulmanların tedarik hizmetini vermektedir. Çok yönlülüklerinden dolayı Tek Sıra, Derin Kanallı Sabit Bilyalı Rulman tüm bilyalı rulman türleri içnde en popüler olanlarıdır. AKD Derin Kanallı Sabit Bilyalı Rulmanları, JIS (ISO) standart boyut planı tarafından tanımlanan geniş çeşitlilkte serilerde mevcuttur ve aynı zamanda özel boyut ve yapılandırma gereklerini karşılamak için özel olarak da mal edilebilirler. AKD Derin Kanallı Sabit Bilyalı Rulmanları hem standart hassas derecede (ISO Derece 0 ‒ ABEC Derece 1) hem de yüksek hassasiyete sahip derecelerde mal edilir.

    6000 Rulman, 6200 Rulman, 6300 Rulman, 6400 Rulman, 16000 Rulman, 61800 Rulman, 61900 Rulman, 62200 Rulman, 62300 Rulman, Minyatür Rulman ürünlerinde robotik, mekanik ve mekatronik sistemler için gerekli malzemeler ile ilgili, profesyonel anlamda, fiyat teklifi, satış, proje danışmanlığı ve mühendislik hizmetleri vermektedir.

Siverek Rulman Kimdir?


    Sektörde uzun yıllar tecrübe sonucu oluşan deneyim ile;

  • Rulman Tedarik
  • Makina Sanayi İhtiyaçlarına Çözüm
  • Yataklı Rulman ve Rulman Yatağı Sistemleri
  • Rulman Teknik Eğitim
  • Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri

gibi bir çok alanda müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Neden Siverek Rulman?

    Tecrübeli ve uzman bir kadro ile sektörel çözümler konusunda yanınızda yer alıyor, işinize katkı sunuyoruz. İhtiyacınız olan rulman ürününü hızla ve uygun fiyatla tedarik ediyor, gerekli teknik desteği sizlere sağlıyoruz. Lütfen tüm ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.


Teklif Al
Hemen Satın Al